Jsme v Pohodě již od roku 1995

Začínali jsme jako malá rodinná firma v oblasti realizace zahrad a tvořením světa zelenějšího. Už tehdy jsme věděli, že chceme lidem tvořit vlastní kousek pohody u nich na zahradě. Postupem času jsme se stali profesionály s našlapaným strojovým parkem, plnou hlavou vědomostí a rukami plnými těžké dřiny. Vše ale muselo zůstat v rodinném kruhu, neboť jen tak lze zákazníkům zajistit kvalitně odvedenou práci.

E-shop Zahrada v pohodě.cz jako nová cesta 2010

Při prvních zimních mrazících roku 2010 jsme se pustili do přípravy e-shopu a možnosti nabídnout zboží od našich dodavatelů široké veřejnosti. Vizí nového projektu bylo posílat pohodu do každé zahrady, v každém koutu republiky. Hned po Novém roce k nám v lednu 2011 začaly proudit objednávky a my se od té doby nezastavíme. 

Nový vzhled e-shopu

Původní řešení e-shopu z roku 2010 bylo stále ještě funkční, ale vzhled a funkce neodpovídaly moderním standardům. Rozhodli jsme se, že náš růst podpoříme novým e-shopovým řešením, tak jsme v polovině roku 2017 začali s jeho přípravou, protože nám bylo jasné, že naše náročné požadavky na pohodlí zákazníků bude složité zpracovat. Na začátku sezóny 2018 jsme Vám mohli s radostí představit nové prostředí Zahrada v pohodě.cz. Technologie opět pokročily a tak v roce 2022 opět inovujeme naše e-shopové prostředí a doufáme, že se vám u nás bude pohodově nakupovat.

V čem jsme dobří?

- nabízíme 3 000+ položek skladem

- vyřídili jsme již přes 80 000 objednávek přes e-shop

- máme certifikát ověřeno zákazníky 

- komunikace, jsme celý den na telefonu a na e-maily odpovídáme ihned, nejpozději do několika hodin. 

- se zahradnictvím máme bohaté zkušenosti, protože se mu věnujeme od roku 1995

- pravidelně pro vás připravujeme novinky ze světa zahradnictví

- nic neriskujete, zboží nám můžete bez obav vrátit do 14 dnů

- vaši objednávku doručíme do každého kouta ČR, ať je to domů, do práce nebo na chatu.