-4% Doprava zdarma

Původní cena 6 639 Kč. Ušetříte 4% (240 Kč) 6 399 Kč s DPH

Doručení do 7 dnů
ks

rozměry: 4 x 2,2 x 1,9 m (dxšxv)plocha: 8,8 m2konstrukce: PVC trubkyplášť: 3-vrstvá fólie Více

Výrobce: Lemar Kód produktu: ZvP-1283 Doprava a platba

Fóliovník B4


Chcete vypěstovat perfektní rajčata, okurky, papriky či jiné, podobně náchylné rostliny? A přitom se vám nechce složitě budovat nepraktický skleník? Náš fóliovník je pro Vás ideální.


Je určen zejména k ochraně rostlin před výkyvy počasí a k vytvoření vhodného mikroklimatu, ochrání rostliny před nadměrným odpařováním závlahy, nadměrným slunečním zářením i přízemními mrazíky. Ideální pro ochranu sadby v předjarních měsících, ale i k celkovému pěstování.


Svou lehkou obloukovou PVC konstrukcí a krytí z trojvrstvé fólie se stává revolucí mezi skleníky a nepostradatelným pomocníkem v pěstování Vašich rostlin. Konstrukce se skládá z vyměnitelných a rozebíratelných dílů, čímž se proces výstavby/rozebraní změní v otázku mála desítek minut, takže postavení a  např. i proces zazimování bude hračka. Rozebraná konstrukce je navíc velmi skladná a díky svému obloukovému tvaru zajišťuje zvýšenou stabilitu a odolnost pro poryvům větru a nepříznivým vlivům. Dvoje dveře po stranách umožní regulovat teplotu a vlhkost vzduchu uvnitř fóliového skleníku. U fóliových tunelů je regulace zajištěna perforovanou fólií ideální k urychlení růstu Vašich rostlin a zajištění jejich ochrany. Vysokou jakost a životnost fóliáků zajišťuje mnoho let praxe a kvalita použitých materiálů.


Přestala velikost fóliovníku stačit vaší bujné úrodě? Nevadí,nemusíte pořizovat další a větší. Konstrukce umožňuje prodloužení zakoupením dalších dílů. Objednání náhradních a doplňkových dílů po telefonické domluvě.


Vytvořte vhodné podmínky pro pěstování i Vy.


Technické parametry: 

Rozměry: 4 m x 2,2 m (délka x šířka) 

Výška: 1,9 m

Plocha: 8,8 m2

Konstrukce: Oblouková - zesílené PVC trubky. Nepodléhá korozi ani extrémním venkovním teplotám ( v zimě bez rizika poškození mrazem) . Díly jsou vyměnitelné

Fólie: AGROERG-UV trojvrstvá - dokonalé termoregulační vlastnosti,výborná propustnost slunečního svitu. Dvě vrstvy elastické - odolné proti poškození, 3. vrstva izolační.Je nařezána přesně na rozměr skleníku a pevně drží díky praktickým vypínacím provázkům. Nepodléhá účinkům UV záření.

Dvoje uzavíratelné dveře

Chrání rostliny do -5°C

Jednoduchá montáž

Ukotvení do povrchu zahrady


Instruktážní video

Parametry
Výška 1,9 m
Délka 4 m
Šířka 2,2 m
Podsekce Fóliovník
Výrobce Lemar
Konstrukce Bílé PVC trubky 32 mm x 1,8 mm
Tvar konstrukce Oblouková
Záruka 2 roky
Vnitřní plocha 8,8 m2
Síla folie 0,15 mm
Fólie Třívrstvá, UV stabilní, průhledná, stínovaná se svařovanými šňůry